Antykorozja – Gdańsk SOPOT Gdynia Trójmiasto


Czy zdarzyło Ci się odwrócić głowę za świetnym autem, które właśnie Cię minęło? Codziennie mijasz setki samochodów. Niektóre mogą Ci się nawet podobać bardziej niż Twoje. Czy dla swojego auta też możesz zrobić coś, aby i inni się za nim oglądali?


Jest jedna rzecz, o którą zawsze powinieneś zadbać. Korozja, czyli rdza, która pojawia się znienacka, nawet w nowych autach. Jej widok nikogo nie napawa radością. Nawet jeśli patrzysz na stojące obok auto, możesz od razu pomyśleć: A co stanie się z moim za parę lat?

Co zrobić żeby uniknąć korozji? Jeśli chcesz zabezpieczyć swoje auto przed korozją to dobrze trafiłeś. Dzięki naszym profesjonalnym usługom możesz zadbać o to, aby w przyszłości i Twojego auta nie zjadła rdza. Już teraz zapisz się na wizytę w naszym warsztacie i spraw, żeby Twoje auto wyglądało, jak nowe przez wiele lat. Czekamy na Ciebie w Sopocie!

Skorzystaj z usług antykorozyjnych, aby czuć się bezpieczniej na drodze

Dlaczego warto korzystać z usług zapobiegających pojawieniu się korozji w samochodzie?

Nie tylko wygląda to nieestetycznie, ale jest po prostu niebezpieczne. Nie zawsze pierwsze oznaki korozji zobaczysz gołym okiem.

Co może ulec korozji? Zardzewiałe może być poszycie, czyli progi wewnętrzne. Korozja często pojawia się też na ramie i na podłużnicach. Może nawet zdarzyć się, że z jej powodu urwiesz wahacz. Choć najczęściej widać korozję na progach, nadkolach i klapie bagażnika to jest ona bardziej problematyczna i niebezpieczna niż myślisz. Prowadząc auto chcesz mieć pewność, że przez korozję nie stracisz panowania nad autem i zawsze bezpiecznie dojedziesz do celu.


Doskonale wiemy o tym, jak ważne jest dla ciebie bezpieczeństwo w samochodzie. Każdy z nas lubi przejechać się autem dla przyjemności. Większość z nas jeździ samochodem codziennie i nie ma czasu na sprawdzanie dzień w dzień, czy gdzieś nie pojawiła się rdza. Zamiast martwić się tym, co robić, gdy ją zobaczysz zapisz się do nas na przegląd i zabiegi antykorozyjne. Oferujemy takie zabiegi antykorozyjne zarówno dla aut prywatnych, jak i firmowej floty.

Dlaczego powinieneś wybrać zabezpieczenie antykorozyjne u nas?

Jak zapobiec korozji?

Na pierwszy rzut oka nie zobaczysz, że coś zaczyna się dziać. Ale nawet jeśli już na karoserii, pojawi się ruda kropka, nie panikuj! Wszystko można naprawić. My specjalizujemy się w zapobieganiu, aby do takiej sytuacji nie doszło. Możesz u nas skorzystać z car SPA i pokusić się o zabezpieczenia antykorozyjne, indywidualnie dobrane do Twojego samochodu.

Korzystamy z najnowszych technologii i produktów renomowanej szwajcarskiej marki Waxoyl. Jako dystrybutor mamy szeroki dostęp do najnowszych produktów, które dopiero weszły na rynek oraz do tych sprawdzonych przez setki tysięcy osób, które chcą, aby ich samochód był zadbany.


Nikt nie chce, aby jego auto uległo korozji. Traci wtedy na wyglądzie, sprawności, ale i wartości. Wybierając nasze zabezpieczenia antykorozyjne, masz pewność, że lakier będzie wyglądał świetnie. A co za tym idzie, Twoje auto nadal będzie w świetnym stanie i możesz liczyć na utrzymanie jego ceny rynkowej.

Waxoyl-mycie-silnika-sopot


Oferujemy ci nie tylko najlepsze dostępne produkty na rynku, dzięki którym zabezpieczysz swoje auto od korozji. Oferujemy ci naszą wiedzę i nasze doświadczenie. Zdobywaliśmy je latami pracując z przeróżnymi maszynami, aby opracować sposób, który zawsze się sprawdza.

Nie eksperymentuj na swoim aucie i portfelu. Postaw na nasz serwis i wiedzę, którą możemy ci zaoferować w pakiecie.

Przyjedź do nas i wyjedź z autem zabezpieczonym od korozji

Czekamy na ciebie w Sopocie przy ulicy Rzemieślniczej 35. Przyjedź do nas w godzinach otwarcia naszej firmy, a nasz specjalista doradzi Ci, w jakie usługi powinieneś zainwestować. Zawsze indywidualnie dopasujemy najlepszą opcję dla Ciebie i Twojego auta.

Waxoyl