Waxoyl Professional Centre Sopot


Zafunduj swojemu autu prawdziwe car SPA

Czy chcesz, aby Twój samochód każdego dnia wyglądał świetnie? Nawet jeśli regularnie dbasz o auto, z biegiem czas na karoserii lub w jego wnętrzu mogą pojawić się niedoskonałości. Powierzając nam swoje auto masz pewność, że o nie zadbamy. Dlaczego? Nasze wieloletnie doświadczenie i praca z produktami Waxoyl dają Ci gwarancję wysokiej jakości naszych usług.

Lista usług

Na co możesz liczyć wybierając usługę car SPA?
Przede wszystkim na odpowiednią pielęgnację Twojego wozu!

Twój samochód będzie przez nas dokładnie obejrzany. Zawsze zapytamy Cię, na jaki efekt końcowy liczysz i czy masz specjalne życzenia. Każda osoba może oczekiwać czegoś innego, a z drugiej strony każde auto jest inne.

Znasz powiedzenie „zjeść na czymś zęby”? My możemy powiedzieć, że zjedliśmy niejedną rdzę z karoserii 🙂

Stosując nowoczesne metody pielęgnacji samochodów i środki zabezpieczające karoserię, wiele razy udało nam się „wyleczyć” auto z pierwszych oznak starzenia. Nasi specjaliści zawsze znajdą rozwiązanie, które umożliwi zastosowanie najskuteczniejszych technologii i środków.


U nas Twój samochód otrzyma dedykowane car SPA. Każde auto, które do nas przyjedzie może liczyć na indywidualne traktowanie.


Mycie auta będzie nie tylko dokładne, ale i sprawne. Każdy zakamarek zostanie dokładnie wyczyszczony – na zewnątrz i wewnątrz auta. Jeśli zależy Ci na najwyższym poziomie usług, umów się i podjedź do naszego warsztatu w Sopocie.

Waxoyl-car-spa-trójmiasto

W ramach SPA dla auta wykonujemy mycie ręczne, które pozwoli na dokładne i delikatne usunięcie wszystkich zabrudzeń i drobnych mankamentów. Możesz również wybrać usługi zabezpieczające karoserię. W ramach takiej usługi po wyczyszczeniu karoserii zabezpieczmy lakier powłoką ceramiczną. Dzięki temu auto będzie nie tylko wyglądać lepiej, ale i nie będzie narażone na szybsze niszczenie.

Wybierając car SPA masz gwarancję, że auto będzie czyste i komfortowe w użytkowaniu, ale też dzięki takim zabiegom jego stan wizualny i techniczny będzie cały czas na wysokim poziomie!

Postaw na Waxoyl

Pracujemy z produktami Waxoyl, które są doceniane na całym świecie. Jako oficjalny polski dystrybutor mamy dostęp do całej gamy produktów, które poradzą sobie nawet z najbardziej zabrudzonym i zarysowanym lakierem.

Przez lata zbieraliśmy doświadczenie w pracy z różnymi samochodami. Doskonale wiemy, jaka usługa będzie najlepsza dla starszego modelu auta, a jaką zaoferować dla nowych samochodów. Wszystkie proponowane przez nas usługi oraz metody auto detailingu są bezpieczne i sprawdzone.

Przyjeżdżając do naszego carwash SPA masz pewność, że Twoje auto wyjedzie od nas odmienione na lepsze. Możesz na nas polegać!

Gdzie nas znajdziesz?

Nasze car SPA mieści się przy ulicy Rzemieślniczej 35 w Sopocie. Jeśli mieszkasz w okolicy Gdańska, Gdyni czy właśnie Sopotu, zajrzyj do nas i umów się na wizytę w car SPA.

Na miejscu zaproponujemy Ci kompleksową pomoc w wybraniu usług, które sprawią, że Twoje auto znowu będzie wyglądać jak pierwszego dnia po wyjeździe z salonu. Albo i lepiej!

Waxoyl-car-spa-sopot
Waxoyl