Czyszczenie Samochodu Gdańsk | Mycie auta | Sopot, Gdynia


Razem zadbamy o czystość Twojego auta

Czy wygląd Twojego auta jest dla Ciebie priorytetem? Dla nas też doskonały wygląd samochodu jest priorytetem. To zrozumiałe, że chcesz, aby Twoje auto codziennie wyglądało schludnie, estetycznie i ładnie błyszczało w słońcu. Nie ma nic ważniejszego niż sprawne i zadbane auto. Pomożemy ci utrzymać je w czystości i w dobrej formie.

Zafunduj swojemu samochodowi prawdziwe SPA wybierając coś z szerokiej oferty naszych usług:


A może po prostu szukasz profesjonalnych produktów, które ułatwią ci czyszczenia auta? U nas je znajdziesz. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów renomowanej szwajcarskiej marki Waxoyl. Stawiamy nie tylko na wysoki standard swojej pracy, ale i wysoką jakość produktów, jakich używamy.

Waxoyl-polerowanie-samochodu-sopot

Czyszczenie auta to nie tylko pranie tapicerki

Stawiamy na kompleksową usługę. Przyjeżdżając do nas masz pewność, że dostaniesz usługi na najwyższym poziomie. A przede wszystkim takie, których Twój samochód potrzebuje. Pracujemy na terenie Trójmiasta, a dokładniej w Sopocie. Jeśli mieszkasz w okolicy, sam zobacz, co możemy zrobić dla Twojego samochodu.

Czyszczenie auta nie ogranicza się tylko do posprzątania jego wnętrza i wyprania tapicerki – choć musisz wiedzieć, że i to możesz nam zlecić. Możemy wykonać kompleksowy auto detailing, aby Twój samochód odzyskał idealny stan. A może jesteś zadowolony z wyglądu swojego auta, ale chcesz, aby wyglądało idealnie? I w tym ci z pewnością pomożemy.

Dobieramy usługi indywidualnie i zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów!

Dzięki nam będziesz mieć czyste auto. Nie da się ukryć, że pachnącym w środku i błyszczącym na zewnątrz samochodem jeździ się lepiej. Jazda zawsze będzie sprawiać Ci przyjemność, niezależnie od tego jak daleko jedziesz. Poruszając się po mieście czy wybierając na długie trasy, zawsze wygodniej jeździć świeżym autem.

Czasami pojawią się w nim niechciane zabrudzenia, a innym razem spadną na nie pyłki z kwitnących drzew i Twoje auto nie będzie już tak idealne. Nie martw się tym. Dla nas nie ma zabrudzenia, którego nie da się usunąć. A kiedy skończymy czyszczenia, zajmiemy się polerowaniem i nakładaniem powłoki, która na dłużej utrzyma połysk i czystość auta. Stosując sprawdzone techniki i produkty Waxoyl, dajemy gwarancję skuteczności naszych usług.

Wszystkie usługi, których potrzebuje Twoje auto

Zastanawiałeś się kiedyś, co można zrobić, aby auto było czyste, zadbane i chronione przed czynnikami atmosferycznymi?

Pewnie i tak myjesz je regularnie i wynosisz śmieci, które łatwo gromadzą się w środku. Ale możesz o samochód zadbać jeszcze bardziej!


Nasz zespół specjalistów oferuje Ci różne usługi, dzięki którym Twój samochód będzie w idealnym stanie:

  • Wyczyścimy tapicerkę,
  • umyjemy szyby,
  • zadbamy o czystość kokpitu i przycisków funkcyjnych.

Od zewnątrz:

  • umyjemy samochód ręcznie,
  • skorzystamy z myjni tunelowej.

Zadbamy o takie detale, jak:

  • felgi,
  • lusterka,
  • klamki.

Po naszym czyszczeniu możesz śmiało sprawdzić swoje auto używając testu białej rękawiczki!


Od wielu lat zajmujemy się dbaniem o samochody. Nasza pozycja na rynku jest dobrze ugruntowana, ponieważ dbamy o każde przyjeżdżające do nas auto z należytym szacunkiem. Jeśli chcesz uzyskać piękny samochód, który wyjeżdżając z naszej myjni zaskoczy cię pozytywnie, dobrze trafiłeś.


Nasza oferta jest tak szeroka, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każdemu kierowcy zależy na czymś innym. Nie każde auto ma przecież rysy do ukrycia. A może masz faktycznie lekką wgniotkę i przy okazji, chcesz się jej pozbyć? To też dla Ciebie zrobimy.

Różnorodność i fachowe podejście do klienta to nasz znak rozpoznawczy. Razem z Tobą wybierzemy najlepsze usługi, które sprawią, że Twoje auto będzie wyglądać tak, jak Ty tego chcesz. Możesz też zostawić nam samochód na kompleksowy auto detailing i odbierając je zobaczyć swój „jak nowy” pojazd.


Wnętrze oraz karoseria twojego auta, mogą być już niebawem pozbawione zabrudzeń, starych i świeżych plam czy drobnych niedoskonałości.

Waxoyl-antykorozja-sopot

Każdy samochód zasługuje na samochodowe SPA, które poprawi jego wygląd i humor właściciela!

Przyjedź do nas do Sopotu na Rzemieślniczą 35 i sam zobacz, co możemy dla Was zrobić.

Waxoyl