Polerowanie Samochodu – Gdańsk – SOPOT – Gdynia


Polerowania auta w naszym warsztacie – mieszkasz w Gdańsku, Gdyni lub w Sopocie? Wpadnij do nas z autem

Pierwsza rysa na aucie boli najbardziej. Niestety codziennie możesz zauważyć kolejne mikro ryski, które, choć nie są groźne dla karoserii, Ciebie będą irytować. Jak pozbyć się zarysowań na aucie? Skorzystaj z naszych usług i zamów polerowanie samochodu. Wiemy, jak ważne dla Ciebie jest dbanie o swoje auto.

Zdajemy sobie również sprawę, że samochód to Twoja wizytówka i chcesz, aby prezentował się jak najlepiej. Dlatego damy z siebie wszystko i wypolerujemy Twój samochód w taki sposób, aby wyglądał jak nowy pojazd. Postaw na car detailing w naszej firmie i ciesz się autem, które będzie wyglądać idealnie.

Nasza misja: piękne i zadbane auto

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem szwajcarskiej marki Waxoyl, dlatego mamy dostęp do najlepszych i najnowszych produktów do car detailingu. Ciągle powiększamy swoje doświadczenie w zakresie techniki technologii. A nawet idziemy o krok dalej. Skompletowaliśmy wyspecjalizowany zespół, który ma bogate doświadczenie, aby wykonać każdy etap detailingu idealnie i zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Nawet najładniejsze auto potrzebuje odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych, aby dalej świetnie wyglądać. Nie ma w tym nic dziwnego, że chcesz, aby Twój samochód prezentował się doskonale. My też chcemy, aby nasze auta zawsze doskonale wyglądały. Stawiamy na pracę z najlepszymi produktami, aby po polerowaniu karoserii, ta lśniła jak nowa i wyglądała jak prosto z salonu.

Oferujemy polerowanie dla każdego samochodu

Estetyka samochodu jest bardzo ważna. Przyjemniej się patrzy na czyste i błyszczące auto. A zwłaszcza takie, na którym nie ma smug, czy rys. Możemy zadbać nie tylko o oczyszczenie samochodu z różnych zabrudzeń, ale i renowację jego wyglądu. Nie oferujemy zwyczajnego mycia auta. Stawiamy na szeroki zakres prac pielęgnacji pojazdów przy użyciu najlepszych dostępnych produktów marki Waxoyl.


Usługa auto detailingu zaspokoi nawet najbardziej wymagające osoby, dla których auto to prawa ręka. Niezależnie od tego, w jakim wyjściowym stanie jest samochód, my zrobimy wszystko, aby po zakończeniu naszych prac, jego stan był jak najbliższy perfekcji. Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu poradzimy sobie nawet z najtrudniejszym przypadkiem. Niezależnie czy przyjedziesz do nas autem odebranym z salonu, czy pojazdem, który służy Ci od kilkunastu lat, zadbamy o nie w odpowiedni sposób.

Trafiłeś na profesjonalistów, którzy z pasją postawią wygląd każdego auta na „cztery koła”. Nie musisz się martwić tym, ile masz drobnych rys na karoserii. Po polerowaniu odejdą w zapomnienie, a Twoje auto będzie prezentować się czysto i estetycznie. Skorzystaj również z naszej usługi antykorozyjnej. Dzięki niej wygląd auta nie zostanie zniszczony przez korozję, a Ty będziesz mógł się cieszyć nieskazitelną karoserią na dłużej. Jeśli będzie taka potrzeba, również zajmiemy się drobnymi uszkodzeniami mechanicznym na Twoim samochodzie. Od teraz żadna wgniotka nie będzie już spędzać Ci snu z powiek.

Waxoyl-auto-detailing-sopot


W ramach naszych usług otrzymasz pełny pakiet car SPA. Możesz liczyć na:

  • wyczyszczenie pojazdu w środku, jak i na zewnątrz,
  • także korektę lub renowację lakieru,
  • polerowanie na wysoki połysk,
  • zadbamy też o czystość innych detali, jak felgi czy tapicerka.

Oferujemy tak wiele usług, aby każde auto dostało, to na co zasługuje.
Już dzisiaj podejmij z nami współpracę!

Myjemy, polerujemy i korygujemy

Cieszymy się, że jesteś z nami!

Postaw na:

Wtedy zawsze będziesz mieć pewność, że Twoje auto przez długi czas będzie wyglądać dobrze.

Nie ma, nic przyjemniejszego, gdy widzisz jak Twój samochód wyróżnia się wśród innych. Nic nie daje większej radości, jak widok zadowolonych klientów. Każdemu zdarzy się zaliczyć wgniotkę czy rysę parkingową. Ale dzięki nam możesz się ich szybko pozbyć i zapomnieć o tym przykrym incydencie.


Pomimo że stacjonujemy w Sopocie, to nasza renoma dotarła do wielu miast. Regularnie przyjeżdżają do nas klienci z całej Polski. A wszystko dzięki temu, że starannie podchodzimy do swojej pracy. Pracując na profesjonalnych produktach Waxoyl, mamy pewność, że nasza praca zadowoli każdego klienta.

Nie wahaj się. Odwiedź nas i zapytaj, co możemy dla Ciebie zrobić.
Zawsze znajdziemy najlepsze rozwiązanie, które poprawi wygląd Twojego samochodu.

Waxoyl