Autoryzowane Punkty Waxoyl


To około 200 Autoryzowanych punktów, gdzie klienci indywidualni mogą skorzystać z usług bazujących na systemie Waxoyl. Jest to sieć lokalnych, profesjonalnych warsztatów i studiów detailingowych działających w oparciu o standardy ustanowione przez Waxoyl AG z siedzibą w Szwajcarii.

Pracownicy Autoryzowanych Punktów Waxoyl zostali w pełni wyszkoleni, stale poszerzają swoją wiedzę techniczną i praktyczną oraz pogłębiają znajomość produktów Waxoyl. Wszystkie nasze certyfikowane lokalizacje mają zapewnione bieżące wsparcie techniczne ze strony producenta.

Realizacja usług w Autoryzowanych Punktach Waxoyl daje pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie, za pomocą dedykowanego sprzętu oraz, że będzie wykonana na oryginalnych produktach Waxoyl.

Tylko usługi potwierdzone książeczką serwisową Waxoyl dają pewność szwajcarskiej precyzji podczas wykonywanych prac.

Certyfikowane Punkty Waxoyl specjalizują się w następujących usługach:

Zabezpieczenia antykorozyjne – lokalizacje w których można wykonać profesjonalne zabezpieczenie antykorozyjne podwozia, profili zamkniętych, a w niektórych przypadkach również naprawy blacharskie

Autodetailing – lokalizacje w których można wykonać profesjonalną aplikację zabezpieczeń lakieru (ceramika, powłoka polimerowa, wosk), impregnację tapicerki, konserwację komory silnika, zabezpieczenie ceramiczne felg, dezynfekcję wnętrza oraz aplikację niewidzialnej wycieraczki

Nasze usługi wykonywane są również przez punkty dealerskie, jednak dotyczy to jedynie aut nowych i używanych danej marki.

Waxoyl